O nas

Pomoc drogowa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z zakresu usług pomocy drogowej. Dzięki doświadczeniu naszym i doskonałemu wyposażeniu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.Posiadamy specjalistyczne pomoce drogowe, które umożliwiają nam transport zarówno samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych (TIR). Na miejsce kolizji lub awarii docieramy szybko i zapewniamy sprawną i tanią obsługę.

Posiadamy doświadczenie w przewozie maszyn rolniczych, przemysłowych, wózków widłowych. Współpracujemy tylko z najlepszymi warsztatami samochodowymi, stacjami demontażu pojazdów, wypożyczalniami samochodów oraz firmą specjalizującą się w ratownictwie drogowym.

Chyba każdy doświadczony kierowca przynajmniej raz w życiu musiał na własnej skórze odczuć co to jest holowanie swojego samochodu przez pomoc drogową. Sytuacje na drogach są przeróżne. Często bez naszej winy dochodzi do sytuacji, w której nasz pojazd zostanie uszkodzony lub unieruchomiony w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu. Wtedy musimy zepchnąć pojazd na pobocze i najlepiej zadzwonić po sprawdzonych fachowców z zakresu holowania lub autolawet.

Tutaj idealnie sprawdzi się nasza oferta pomocy drogowej. Tylko taki sposób zapewnia nam bezpieczeństwo w transporcie naszego samochodu w wybrane miejsce. Jesteśmy firmą ze specjalistycznym sprzętem i fachowcami, którzy są przygotowani na każdą sytuację na drodzę.

specjalizujemy się w następujących usługach:

Holowanie

Wulkanizacja na miejscu

Wulkanizacja na miejscu zdarzenia

Laweta z kierowcą

Laweta z kierowcą

Wyciąganie samochodów

Wyciąganie samochodów

Mobilny mechanik

Mobilny mechanik

Transport osób

Transport osób

Samochody Zastępcze

Samochody Zastępcze

CAŁODOBOWA POMOC

CAŁODOBOWA POMOC

733 - 122 - 707

Potrzebujesz pomocy? zadzwoń teraz
 
Image
Pomoc Drogowa Tychy | Laweta 24/7 | Holowanie 24/7 | Pomoc Drogowa 24/7

Współpraca

Social media

Facebook

Copyright © Mario-Hol - Pomoc drogowa 2024.